
19 - 21 квітня

Виїзд:
08:00 - Львів (залізничний вокзал)
10:30 - Івано-Франківськ, кафе "Делікатес"
Орінтовний час повернення:
20:00 - Івано-Франківськ
22:30 - Львів

18 учасників туру

Активний тур, святковий


Зручна оплата частинами
3 дні/2 ночі
В цьому турі ти:
(тисни на картинки)
Отримаєш вражень більше ніж за місяць вдома
Весело проведеш час в новій компанії людей та заведеш гарні знайомства вживу
Подегустуєш смачні напої та послухаєш стендап-екскурсію
Покатаєшся на найвищій гуцульській гойдалці
Вийдеш на полонину Веснарка з найкращими видами на Говерлу та Петрос
Матимеш нескладний трекінг на гору, якої немає на картах
Смачно попікнікуєш на висоті 720 метрів біля Терношорської Лади
Дізнаєшся про традиції святкування Великодня в горах
Відвідаєш місця сили в легендарному регіоні Карпат
Локації в нашій поїздці

Сріблясті водоспади
Самих водоспадів два - Великий Гук та Малий Гук, вони розташовані на невеликій відстані один від одного. Малий Гук падає з висоти 2 метра, Великий Гук вище, висота падіння води близько 4 метрів. Великий Гук при падінні води утворює озерце глибиною 1,5 метра, яке місцеві жителі його називають "Сініплясо".
Найповноводніші водоспади в середині весни і в цей час вони найбільш фотогігенічні. І саме на початку травня ми їх з вами відвідаємо.

Пікнік на висоті 720 метрів над рівнем моря
Що може бути краще ніж пікнік, із неймовірними краєвидами на околиці (смажені ковбаски, канапки, овочі, вінішко або карпатська наливочка, гарна музичка і чудова компанія). Все це готуємо на вогні в Карпатському лісі, поруч із Терношорською ладою.
Сувенірний ринок
Хто б не хотів привезти на згадку про Карпати приємний сувенір? Різьблений кухоль, теплі в’язані шкарпетки з вовни, глиняний сервіз ручної роботи, традиційну вишиванку чи навіть теплий ліжник — все, чим тільки багата Гуцульщина, можна придбати у місцевих майстрів!
По обидва боки вздовж довгої вулиці над рікою Прут стоять різьблені дерев’яні будиночки: тут можна придбати вироби народних промислів та ремесел Гуцульщини – гуцульську кераміку, вишиті сорочки, плаття, рушники, ґердани (плетені з бісеру жіночі прикраси), вироби з овечих шкур та шерсті (ліжники, кожухи, кожушки, ін. шубний одяг, гуцульські килими). Більшість з того, що ви побачите тут – вироби ручної роботи, за кожним з яких стоїть вікова історія збереження традицій виготовлення.

Захід сонця на оглядовій вежі
Ти теж мріяв в дитинстві про будиночок на дереві? Так от, ми знайшли такий неподалік від Верховини і при хорошій сонячній погоді, ми підемо на фотосет на цю вежу. Фоточки будуть дуже красиві, а види звідси не зрівняються нізчим.


Терношорська лада
Якщо зануритися в подорожі Карпатами, то вони покажуть Вам багато цікавих місцин та залишать після себе незабутні враження. Зараз набирають популярності так звані «Місця Сили». Так називають зони з потужними енергетичними полями. Подейкують, що люди, які розуміються на духовних практиках, черпають тут енергію та силу. Одним з таких місць є Терношорська Лада.
Терношорські скелі — одні з найбільших природних скульптур в Україні. Вік скель кілька мільйонів років, утворилися вони на дні Сарматського моря за часу глибокого палеоліту.
Важливо! Похід складає приблизно 7 км у дві сторони із набором висоти лише 100 метрів, що вважається нескладним і доступним кожному.
Гора Бенджола
Гора Бенджола заворожує своєю красою та величчю, спростовуючи всі сумніви у природній вишуканості Карпат. Розташована на висоті понад 1200 метрів над рівнем моря, ця природна перлина вкрита лісами, які здавна вважаються скарбом цих гір.
Сходження на гору Бенджола подарує вам неймовірний подарунок у вигляді фантастичних пейзажів. Шлях до вершини витканий через гущавину соснових дерев, де повітря наповнене ароматами хвої та дикої природи.
На вершині гори Бенджола вам розкриються шикарні краєвиди, які зачаровують своєю різноманітністю. Ви побачите велетенські хребти Карпат, засніжені вершини, що ласкаво вигойдуються в танці з вітром, і безмежні ліси, які мовчазно розтягуються на горизонті.
Важливо! Похід на гору займає приблизно 7,5-8 км у дві сторони і є технічно нескладним. Набір висоти приблизно 400 метрів.


Найвища гуцульська гойдалка
В одному з сіл поруч із Верховиною, на висоті, від якої перехоплює подих, встановлена ВЕЛИКА гуцульська гойдалка – Ви знали про це? У рамках нашого великоднього туру, ми відведемо Вас до нової високогірної Великої Гуцульської Гойдалки. Вона не залишить байдужим нікого: ні екстремалів, ні людей, які бояться висоти. Тільки Ви вирішуєте, наскільки високо піднятись над землею.
Окрім того, дорогою вгору ви зможете насолодитись чудовими краєвидами, які бачили поки лише невелика кількість людей, адже місце зовсім непопсове.
Музей “Дідова аптека”
Упродовж століть у Карпатах жило багато знахарів – знавців народної медицини. Свої знання вони передавали від покоління до покоління. Так ці знання дійшли і до нашого часу.
Створення музеїв «Дідова Аптека» дає змогу познайомити велику кількість людей із традиціями і секретами лікування та профілактики різних захворювань.
Ми дотримуємося святого правила: «Краще шукати лікаря у природі, ніж завдавати клопоту медикам у лікарні!»


Дегустація карпатських чаїв та настоянок
Під час відвідин Верховини ми будемо дегустувати настоянки (3 види) та місцеві лікувальні чаї. На нас очікують нестандартні назви настоянок такі як “Кохання Гуцулки” “Довбушева сила” “Гуцульський град”, зроблені на плодах, цілющих травах та коріннях дерев. За бажанням можна буде придбати настоянки (вартість від 50 до 350 грн).
Кривопільський перевал
Кривопільський перевал - один з перевалів в Українських Карпатах. Розташований у межах Верховинсько-Путильського низькогір'я (у його північно-західній частині), при північно-західній околиці села Кривопілля Верховинського району Івано-Франківської області, від якого перевал і отримав свою назву. До 1958 називалося Кривополе.
Висота перевалу - 970 м над р. м. (за іншими даними - 1013 м). Розташований на межиріччі Прута і Чорного Черемошу.


Криворівня – осередок української культури
Місце з божественною енергетикою, яким надихалися генії українського мистецтва. Справжнє місце паломництва Лесі Українки, Михайла Коцюбинського, Ольги Кобилянської, Івана Франка, Василя Стефаника, Гната Хоткевича, Володимира Гнатюка, Леся Курбаса. Не пожаліла витратити купу часу на дорогу дружина А. П. Чехова – відома актриса Ольга Кніппер. Місце настільки популярне, що тут побудував свою віллу перший президент України – відомий історик та політичний діяч Михайло Грушевський. Саме тому свого часу Криворівня була названа відомим українським дослідником та етнографом В. Гнатюком «українськими Афінами». Від нього і поширилася ця мода на відпочинок в горах.
Верховина
Верховину називають центром гуцульської культури. Це край, багатий на легенди, природні та архітектурні пам’ятки — є чим розважити око і чим підігріти фантазію! Приїхати сюди можна не тільки за гарними краєвидами та стрімкою стежкою на гору-двотисячник, але також заради місцевих оповідей: про скарби Довбуша, заховані десь гли боко в горах, про дівчину Марічку, яка село від ворогів врятувала, про древні святилища і богів, яким на них поклонялись, про традиції нинішні і забуті — багато про що. Обов’язково приїздіть послухати!


Храм Різдва Пресвятої Богородиці
Особливість храму в тому, що за ці три століття, незважаючи на всі випробування, він ніколи не був закритим і в ньому завжди звершувались Богослужіння. Свого часу тут молилився і відправля служби митрополит Андрей Шептицький, фундатор „українських Афін” (так на початку ХХ століття називали Криворівню). Церковні відправи у Криворівні відвідували Іван Франко, Михайло Грушевський, Володимир Гнатюк, Яків Головацький та багато інших визначних постатей української культури.
Сьогодні Криворівня стала духовно-культурним центром Гуцульщини і збирає гостей не тільки з України, але й зі всього світу.
Полонина Веснарка
З давніх-давен гори – це місце, де душа розслабляється, всі погані думки залишають розум, і можна вдихати на повні груди свіже гірське повітря. Подорожі Карпатами ще не залишили байдужим жодного відвідувача. І взимку, і влітку тут велика кількість туристів, які спостерігають за величними схилами і гострими вершинами гір, з головою поринувши у відпочинок в Карпатах.
Одна з маловідомих перлин Карпат – Полонина Веснарка. Вона розташована на Чорногірському хребті між селом Зелене та горою Піп Іван Чорногірський. В основному місцеві жителі тут випасають худобу, переважно це вівці. Полонина Веснарка облаштована спеціальними будиночками для ночівлі пастухів − застойками. Також тут є сироварня, де з овечого молока роблять бринзу.


Цвітіння крокусів
Ранньою весною, як тільки сходить сніг, в Карпатах з’являються перші весняні квіти – крокуси або шафран. Своєю красою і насиченим бузковим цвітом галявинки крокусів Закарпаття можуть позмагатися з лавандовими полями Провансу, поступаючись останнім лише розміром.
Варто відзначити, що квітка не тільки радує око своєю красою, а й має ряд корисних властивостей, які широко застосовуються в кулінарії, промисловості у вигляді природного барвника, а також в народній медицині і косметології.
Щоб побачити цвітіння крокусів в цю весняну пору, туристи з’їжджаються звідусіль.
*Важливо! Наявність крокусів залежить від погоди
Яремче
Популярна туристична локація, яка, незважаючи на кількість туристів, зберігає автентику та щиру гостинність.
У Яремче приємно помічати дрібниці: різьбу на старих хатах, дивну, як на туриста, говірку, насичений запах бринзи, дрібний хрестик на ярмарковому вишитому рушнику, людей у національному вбранні, яке на тутешньому люді виглядає дуже органічно.


Водоспад Пробій
Пробій – чи не найповноводнійший каскадний водоспад Українських карпат. Кажуть, раніше висота падіння води тут сягала 25 метрів, проте для сплаву лісу по ріці Прут водоспад підірвали, значно зменшивши його висоту.

5750 гривень
Саме такою є вартість за отримання нових вражень,
разом з котиками!
ВАЖЛИВО! Ціна дійсна на даний момент і ближче до дати виїзду зросте. Для туристів що забронювали тур ціна залишається незмінною.
СПЕЦПРОПОЗИЦІЯ:
⚪ 10+1 (збери компанію друзів, колег, родичів з 10 осіб і місце для тебе буде безкоштовно)
⚪ 5+1 (збери групу з 5 осіб і отримай 50% знижки для поїздки в тур)
⚪ 3+1 (збери групу з 3 людей і отримай знижку 10%)
ОПЛАТА ПОЇЗДКИ ВІДБУВАЄТЬСЯ В ДВА ЕТАПИ:
1. Завдаток в розмірі 1750 грн, при бронюванні поїздки
2. 4000 грн вже керівнику групи на посадці
У вартість включено:
Проїзд мікроавтобусом європейського класу
Супровід керівника групи
Проживання в готелі (номери дво/тримісні)
Сніданки/вечері в готелі
Всі екскурсії в турі
Дегустація наливок та чаю
Пікнік на висоті 720 метрів над р.м.
У вартість НЕ включено:
Обіди
Всі вхідні квитки по маршруту